ברוכים הבאים לאתר הרשמי של די ג'יי ליאור אילוק

שירותי מוסיקה מתקדמים לזוגות מתחתנים תוך דגש על מוסיקה ייחודית ובלעדית, שירות מצוין, דיוק ומקצועיות בלתי מתפשרת.

ברוכים הבאים לאתר הרשמי של די ג'יי ליאור אילוק

שירותי מוסיקה מתקדמים לזוגות מתחתנים תוך דגש על מוסיקה ייחודית ובלעדית, שירות מצוין, דיוק ומקצועיות בלתי מתפשרת.

דחיה וביטול חתונה בגלל נגיף הקורונה

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

בתאריך 11/03/2020 ממשלת ישראל ומשרד הבריאות הנחו על איסור \ הימנעות של התקהלויות מעל 100 איש במקומות סוגרים.

זוגות רבים לקראת חתונה בשבועות הקרובים נמצאים בהתלבטות גדולה, האם לקיים את החתונה? האם לדחות את החתונה? האם לבטל את החתונה ולהתחתן ברבנות בלבד? האם לקיים את החתונה עד 100 אורחים?

אז נכון לכתיבת שורות אלו, נגיף הקורונה הוגדר על ידי ארגון הבריאות העולמי כמגפה עולמית, עם התפשטות לכ 114 וכמובן שהמספר כולל את מדינת ישראל, כולנו מרגישים וחווים את הבהלה והלחץ כבר ימים ארוכים.

בעולם החתונות המצב לחוץ עוד יותר, שכן לזוג לפני חתונה קיים מספיק לחץ עוד ללא הקשר למחלת הקורונה, וכעת הדבר מוסיף עומס ומתחים.

כמובן שהגזירה בעולם החתונות קשה עוד יותר מפני שכמעט ולא קיימות חתונות בהן מספר המשתתפים עד 100 איש, צריך לקחת בחשבון כחלק מההנחיה הקיימת – מספר משתתפים ולא מספר האורחים, זאת אומרת שיש לחשב אפילו את התקליטן, צוות הצילום, המלצרים, טבחים וכל נותני השירות שנמצאים ביחד באולם, בפועל – יכול להיות שמדובר אפילו בהגבלה ל 70-80 אורחים.

מה אפשר לעשות כדי כן לקיים חתונה בצל נגיף הקורונה?

להעביר את החתונה למקום פתוח – אחת האפשרויות עבור חתונה שאמורה להתקיים ממש בקרוב היא להעביר את כל האירוע למקום פתוח.

אם מדובר בגן אירועים לבדוק אופציה לערוך את כל החתונה בחלק הפתוח של הגן, לרבות החופה, אוכל ורחבת הריקודים – קיים צורך בלוגיסטיקה עבור קיום חתונה כזו ומומלץ להתייעץ על האפשרות עם הנהלת גן האירועים.

יש לזכור שמדובר עדיין בחודשי מרץ \ אפריל וצריך לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר לקיום אירוע שכזה.

חיפוש גן אירועים אחר אשר שייך או בשיתוף האולם שלכם – במידה ובאולם האירועים שלכם לא אפשרי לערוך את האירוע במקום פתוח, ניתן לברר מול הנהלת אולם האירועים שלכם האם יש בבעלותם גן אירועים שכן מאפשר או שקיים גן אירועים שעובד עם האולם שלכם בהסכמי שיתוף פעולה.

להרבה אולמות קיימים הסכמי שיתוף פעולה או בעלות על גני אירועים נוספים.

הגבלת האירוע למשפחה וחברים קרובים בלבד – קיום האירוע ועמידה בהנחיות משרד הבריאות והגבלה לעד כ 100 משתתפים באירוע.

דחיית חתונה בעקבות נגיף הקורונה:

במידה ויש לכם את האפשרות לדחות ושלושת האופציות לקיום חתונה בצל הקורונה לא מתאפשרות, ניתן לדחות את האירוע למועד מאוחר יותר ולא להתעקש על תאריך האירוע המקורי כיוון שרבים מהאורחים בפאניקה וסביר שהם יחליטו לא לקחת סיכון ולהשתתף באירוע.

חשוב לקחת בחשבון שעוד עלולות להגיע הנחיות נוספות בעתיד הקרוב.

ביטול האירוע והעברתו לגן אירועים אחר:

מכיוון שמדובר בהנחיה של ממשלת ישראל ומשרד הבריאות, כנראה שתוכלו לבטל את החתונה באולם שלכם מבלי להתחייב על תאריך חדש עד יירגע מצב התפשטות הנגיף.

תוכלו לבדוק בחוזה מול אולם האירועים את סעיפי הביטול במקרה שכזה. לרוב אלו יימצאו תחת סעיפי ביטול מטעמי כוח עליון.

במידה ולא קיים סעיף כזה תוכלו לבדוק מול גורמים מקצועיים את החוזה ואולי לא תוכלו לבטל את האירוע באולם אלא להסתפק בדחיה, כך גם עם שאר הספקים באירוע לרבות התקליטן, צלם, אטרקציות ושאר הספקים.

לסיכום:

בכל אפשרות שתבחרו זכרו לעדכן את כולם ללא יוצא מהכלל, החל מהאולם, התקליטן, צוות הצילום, חברות אישורי הגעה וכמובן כלל האורחים שלכם.

מבין כל האפשרויות המפורטות ובשל כל המצב הנגרם עבור כלל ספקי ענף האירועים וגם המצב המתוח עבור הזוגות המתחתנים, מומלץ כן לדחות את האירוע במידה ואפשר – אך לתאם עם הספקים שבחרתם בהם לתאריך המקורי את התאריך החדש שמסתדר גם לכם וגם לספק, שכן גם הספקים נמצאים איתכם באותו סיר לחץ וכלל ספקי ענף האירועים חווים כמות ביטולים ודחיה עצומה של אירועים, כך תוכלו לצאת מהמצב בצורה הטובה והמתחשבת עבור כל הצדדים השייכים לאירוע.

שורות אלו נכתבו בתאריך – 11/03/2020 בשעה 21:00 וחשוב להתעדכן על התפתחויות נוספות והנחיות נוספות אשר עלולות להגיע בקרוב ולשנות לכם את התוכניות.

נגישות