תקליטן לבר מצווה בירושלים

בעמוד שלפניכם מוצג כל מה שתצטרכו לדעת על בחירה נכונה של תקליטן לבר מצווה, מה החשיבות שלו באירוע, מה צריך לדעת לפניי שמסתכלים רק על המחיר, ועד כמה חשוב לבחור בדי ג'יי המתאים.

תקליטן לבר מצווה של פעם בחיים

הגיע הרגע וחלפו להן 13 שנים, איך שהזמן עובר מהר אה?

אז אם הגעתם עד כאן והתחלתם לקרוא – כנראה שאתם בעיצומן של הכנות לקראת אירוע בר המצווה לנסיך שלכם.

ביקרתם באולמות אירועים, מסעדות, מלונות ואולי אפילו כבר חשבתם על לעשות אירוע בגינה של הבית, הכל מבלבל וכל מקום מציע דברים דומים ושונים.

אבל כרגע אנו נדבר על נושא אחד מתוך כלל הדברים שעוד לפניכם.

חשיבות התקליטן (די ג'יי – אם אתם יותר מודרנים).

המון אנשים מחפשים קודם כל את התקליטן הכי זול שאפשר האמנם, חשבתם על מה קורה מאחוריי הקלעים בבחירת תקליטן זול מדי? (ולא אני לא בא לספר לכם שצריך לשבור קופת גמל בשביל תקליטן טוב)

מחפשים תקליטן זול? חשוב שתדעו

כמו בכל תחום שקיים, יש המון מרכיבים למחיר התקליטן באירוע:

הציוד שאיתו צריך להגיע התקליטן לאירוע – האם צריך מערכת הגברה? האם צריך תאורת ריקודים?

היום והתאריך שבו מתקיים האירוע – האם האירוע מתקיים ביום חמישי בערב? שישי צהריים? או שני בבוקר לאחר העלייה לתורה?

המוניטין של אותו תקליטן או במילים אחרות – כמה ניסיון יש לו? מה הלקוחות שלו מספרים על חווית העבודה איתו? ניסיון ולקוחות ממליצים זה סופר חשוב בשבילכם!

וגם, עם איזה ציוד הוא מגיע? האם התקליטן מגבה את עצמו כמו שצריך? עם איזה ציוד הוא עובד וכמה.

תקליטן זול ככל הנראה יהיה יחסית חסר ניסיון באירוע בר מצווה או באירועים באופן כללי, הציוד שאיתו הוא עובד ככל הנראה זול יותר (שכן ידוע שציוד הוא דבר יקר מאוד) ואלו דברים שצריך שתקחו בחשבון בבחירת התקליטן לאירוע שלכם.

גם אם הגעתם ל"חברת תקליטנים" גדולה, תבדקו טוב מי הדי ג'יי שיישלח לאירוע שלכם, זה לא בהכרח אומר שאם פניתם לחברה גדולה ושילמתם סכום לא זול על התקליטן אז תקבלו מישהו בוגר ועם ניסיון מתאים.

תקליטן באירוע אחראי רק על המוסיקה, לא?

ממש לא. התקליטן באירוע שלכם הוא מרכז הערב מכל הכיוונים, ואסביר זאת באופן מפורט עם דוגמאות.

  1. התקליטן הוא סוג של הצלע המקשרת באירוע שלכם בין האולם ומנהל האירוע לבין האורחים, בכל אירוע צריך להיות תיאום מלא בין מנהל האירוע מטעם האולם שהוא אחראי על זמני המנות במטבח לבין התקליטן, התקליטן בסופו של דבר הוא זה שידאג להנחות את האורחים שהאוכל מוגש וכמובן להוריד את הקצב.              

המון פעמים קורים מצבים בהם ברגע האחרון התקליטן צריך למשוך עוד כמה דקות את הריקודים כי המנה מתעכבת, או להיפך לקצר בכמה דקות כי היא כבר מוכנה.

תקליטן ללא מספיק ניסיון, עלול לא לדייק בזמנים מול מנהל האירוע וכך מבלי שידעתם המנה התקררה מעט עד שהאורחים התיישבו.

2. התקליטן באירוע שלכם הוא גם זה שמקשר בין צוות הצילום לבין הזמנים באירוע שלכם – לפני כל חלק בלוח הזמנים של האירוע התקליטן מוודא שהצלמים מוכנים ומעודכנים, בין אם זה כניסה לחתן בר המצווה, דרשה וברכות, ריקודים, מצגת או סלואו.

חשוב שהצלמים יהיו מוכנים לתעד את האירוע, ואם התיאום בין הצלם לבין התקליטן לוקה בחסר, יכול להיות שבוידאו יהיו חסרים כמה קטעים, לא נעים.

לסיכום, תקליטן באירוע זה הרבה מעבר למוסיקה, זה כל התנהלות האירוע, הנחיית האורחים, ותיאום בין הספקים השונים. לכן מעבר להצעת מחיר, תבדקו את הדברים הנוספים שצריך לדעת וקחו גם אותם בחשבון הדברים.

חוגגים בר מצווה עם די ג'יי ליאור אילוק

בלי להתחבא מאחוריי שמות של חברות ובלי טריקים, אני מציע את השם שלי באירוע שלכם (והשם זה הדבר החשוב לי ביותר).

נעים מאוד אני ליאור אילוק ואני מגיע לתת את עצמי על הבמה לערב החשוב שלכם! או בשפה שלנו – לתת בראש! להרשים ולסחוף את האורחים שלכם אל רחבת הריקודים, להפתיע אותם, להלהיב, לרגש ובסוף בסוף – לעייף.

לכל אירוע אני מגיע סופר מוכן, עמוס במוסיקה חדשה ובלעדית, גירסאות ייחודיות לשירים שלא תמצאו בשום מקום אחר (אתם מוזמנים לפגישה ללא התחייבות ולשמוע במה מדובר, הקפה עליי), רפרטואר מוסיקלי עשיר מכל השנים.

לכל אירוע קובעים פגישת מוסיקה מסודרת שבה אנו יושבים ומדברים על אופי האירוע, מי האורחים שיהיו, מה הצפי שלכם כלקוחות לגבי השירים, האם יש שיר שהוא חובה? וגם לתכנן ולכתוב את כל לו"ז האירוע – שעת קבלת פנים ומיקום, זמנים וסדר אירוע. חשוב לי להגיע מוכן לאירוע שלכם!

הציוד שאני עובד איתו באירועים הוא הציוד המתקדם ביותר כיום לדי ג'יי, החל ממערכת ההגברה, המיקסר והמחשב, ועד רמת הכבל USB.

גיבוי – לכל אירוע בנוסף לציוד קצה שלי, תמיד אהיה מגובה – 2 מחשבי מקבוק פרו לכל אירוע זה מאסט בעיניי, 2 מיקרופונים, 2 מיקסרים – כי באירוע אין זמן לפתור תקלות והמסיבה חייבת להימשך.

מספיק עם הדיבורים, תשמיע לנו מוסיקה

מזמין אתכם להפעיל ברקע את הוידאו הבא, סט שהקלטתי בלייב לגמרי – אין תיקונים, אין עריכת וידאו – כל מה שאתם שומעים קורה בזמן אמת ומצולם. בקיצור – אותנטי לגמרי.

איך בוחרים תקליטן לבר מצווה?

כמו בכל אירוע, גם בבר מצווה בחירת תקליטן מתאים היא אחת הבחירות החשובות ביותר להצלחת האירוע.

מפני שאירוע בר מצווה הינו אירוע עבור הילד, חשוב שבחירת התקליטן לאירוע תתבצע בשיתופו על מנת שירגיש כחלק מהחוויה של הכנת האירוע, גם אם מדובר בחלק סמלי בלבד בהכנות לאירוע.

ישנה חשיבות רבה לבחירת תקליטן עדכני במוסיקה, שידע לענות על בקשותיו המוסיקלים של ילד בר המצווה וחבריו, אך יחד עם זאת ידע להתאים את המוסיקה למשפחה, לחברים, למבוגרים ולכלל האורחים.

תקליטן צעיר מדי עלול לנגן מוסיקה המתאימה רק לילדים ופחות להתאים לבקשות המוסקליות של המשפחה, לניהול האירוע ומגוון המטלות שעל התקליטן לבצע במהלך האירוע, ותקליטן בוגר מדי עלול לנגן מוסיקה לקהל המבוגר יותר אך פחות לענות על בקשות הילד וחבריו.

מהסיבה הזאת, חשוב לבחור תקליטן עם ניסיון רב באירועים, שכן ידע לנווט את האירוע בהצלחה גם למבוגרים וגם לצעירים.

גלריית האירועים:

כי אין כמו לקרוא חוות דעת אמיתיות:

רוצים לקרוא עוד? חפשו די ג'יי ליאור אילוק בגוגל ותוכלו למצוא מאות חוות דעת!

חוות דעת אלו נכתבו ואומתו באתרים המובילים ברשת, בלחיצה על הקישורים הבאים תוכלו לקרוא את כלל חוות הדעת: