ברוכים הבאים לאתר הרשמי של די ג'יי ליאור אילוק

שירותי מוסיקה מתקדמים לזוגות מתחתנים תוך דגש על מוסיקה ייחודית ובלעדית, שירות מצוין, דיוק ומקצועיות בלתי מתפשרת.

ברוכים הבאים לאתר הרשמי של די ג'יי ליאור אילוק

שירותי מוסיקה מתקדמים לזוגות מתחתנים תוך דגש על מוסיקה ייחודית ובלעדית, שירות מצוין, דיוק ומקצועיות בלתי מתפשרת.

לייזרים לאירועים בירושלים

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

לייזרים לאירועים הפכו לטרנד נפוץ במיוחד בחתונה, בר מצווה, בת מצווה ואירועי חברה כאשר רוצים לתת דגש על אפקט מיוחד ברחבת הריקודים.

מופע הלייזרים באירועים הפך לנפוץ מפני שהוא נותן אפקט ברחבת הריקודים שאף אפקט תאורה אחר לא נותן…

מהם לייזרים לאירועים?

אפקט הלייזרים באירועים נוצר על ידי מכשיר תאורה מתוחכם, המכשיר פולט קרני לייזר עוצמתיות שבגלל עוצמתן החזקה אפקט הלייזר בולט בהבדל ניכר מעל צבעי התאורה הרגילים.

ביכולתו של מכשיר הלייזר להזיז במהירות גבוהה במיוחד המון קרני לייזר בו זמנית בצבעים שונים וכך ליצור צורות ואפקטים מיוחדים ברחבת הריקודים.

ניתן לכתוב אותיות ומספרים בעזרת מכשיר לייזר, לצייר סמלים, לעשות אפקט של גלים מעל רחבת הריקודים, הבהוב בדומה לפליקר, שינוי צבעים באופן מהיר מאוד ותזוזה מהירה מעל הרחבה.

בטיחות בנושא לייזרים לאירועים:

הרבה אנשים אינם יודעים אבל שימוש במכשיר אפקט לייזר מחייב תקן בטיחותי ומפעיל מקצועי.

מכשיר לייזר לא תקני או מכשיר לייזר המופעל על ידי מפעיל שאינו מקצועי עלול לסכן את האורחים הנוכחים באירוע ובנוסף עלול לפגוע בצוות צילום האירוע.

למה צריך מפעיל מקצועי לשימוש בלייזר באירוע?

ישנן שתי סיבות מרכזיות להזמנה ושימוש בלייזר באירוע על ידי מפעיל מקצועי, הראשונה היא שכל האפקטים מתבצעים על ידי פקדי שליטה מתוחכמים תוך כדי הכנה והגדרת תכניות מראש ליצירת הרמוניה ברחבת הריקודים, סנכרון עם המוסיקה, סנכרון עם תאורת האולם, ושיתוף פעולה יחד עם התקליטן.

הסיבה השניה היא כמובן הסיכון הגלום בשימוש במפעיל שאינו מקצועי, תפעול לקוי עלול לפגוע בבריאות האורחים ולחשוף אפילו אתכם הלקוחות לתביעה על שיתוף פעולה עם מפעיל לא מקצועי.

מפעיל מקצוען של לייזרים לאירועים עובד עם מכשיר תקני העומד בהנחיות, הוא יודע לתפעל ולחבר את המכשיר ולכוון אותו לפי האולם בו הוא מורכב ולוודא שהמכשיר אינו מגיע לעיניי החוגגים.

בנוסף מפעיל מקצוען מתזמן את פעולות מכשיר הלייזר באירוע באופן דינמי לאורך כל האירוע, מחליף גוונים, משנה צורות, יוצר אפקטים מיוחדים והרמוניה יחד עם המוסיקה שמנוגנת על ידי התקליטן.

התאמה אישית של הלייזרים:

ניתן להתאים את הלייזרים מבחינת צבע וצורה, להזיז קרניים לפי קצב המוסיקה, ניתן למקם את הלייזרים במקומות שונים באולם האירועים וכך לקבל מופע לייזרים מרשים וייחודי.

ניתן גם להשתמש בלייזרים לחלקים נוספים של האירוע כמו: כניסה לחופה, כניסת חתן וכלה לרחבת הריקודים, ריקוד הסלואו, בזמן ברכות ודרשת בר מצווה ולאפטר המסיבה.

נגישות