תקליטן לבת מצווה

כשאנחנו עורכים אירוע בת מצווה, אנו רוצים את האירוע הטוב ביותר עבור בתנו, ללא פשרות! זהו אחד האירועים המרגשים והחשובים ביותר להורים עבור בתם, לפחות עד לחתונה…כאב לילדה החוגגת בת מצווה, אני יודע זאת היטב.

עבור בת המצווה, האירוע הוא אולי המרכזי בחייה עד כה. הוא פסגת המפגשים החברתיים, וככזה עליו להיות לא פחות ממושלם. אז נכון, מרכיב הקולינריה חשוב, המיקום נחשב, אפילו הלבוש צריך להיות עכשווי ואופנתי. אולם החוויה החזקה ביותר, נגזרת מהאווירה והמוסיקה באירוע. ומי שאחראי על הנושא הייחודי הזה, הוא הדי ג'יי באירוע.

היום כולנו כבר מבינים, שהמוסיקה באירוע של בתנו הוא הדבר המשמעותי ביותר בהצלחתו. שיחת היום שאחרי אצל בני הכיתה, החברות והחברים, היא בעיקר על האווירה והקו המוסיקלי אשר היו באירוע. כמות הדקות אשר הבנות והבנים "השתוללו" ורקדו על הרחבה, מהווה מדד לשביעות הרצון מהאירוע.

חשיבות איתור הדיג'יי המתאים:

לאחר שהבנו את חשיבות המוסיקה והדיג'יי לבת מצווה, נותר לנו למצוא את האיש הנכון, אני מכנה זאת, לאתר את האמן המתאים. הדיג'יי חייב להיות מקצוען, אחד כזה שהמוסיקה העכשווית זורמת בעורקיו, היודע להתאים את המוסיקה למגוון רחב של לקוחות. במקרה שלנו, לאירוע של בני נוער ובת מצווה, רבים מאיתנו נוטים לייחס חשיבות רבה לבחירת תקליטן לבת מצווה לפי המחיר שהוא גובה.

זה בהחלט גורם משמעותי בהחלטה, אולם בכל שלב מומלץ לזכור, שישנה חשיבות מכרעת לניסיון ולאיכות של אותו הדיג'יי. ברוב הפעמים, במידה וחברת הפקות עומדת מאחוריו (הוא גם יכול להיות הבעלים), האפשרויות והאמצעים העומדים לרשותו של אותו תקליטן הרבה יותר מגוונים, ואתם הלקוחות והאורחים, יכולים להנות יותר על רחבת הריקודים ומניהול האירוע בצורה נכונה.

חשיבות מיקום האירוע על המחיר:

למיקום האירוע ישנה חשיבות רבה. היות והלקוח קובע את מיקום האירוע, עלינו לוודא שהתקליטן מתאים את עצמו למקום, זה יכול להיות באולם אירועים, בלופט, מועדון או בבית. ודאו שהדיג'יי שלכם מגיע עם ציוד מערכת שמע (סאונד), הגברה ותאורה. לא לכל דיג'יי יש את האמצעים המתאימים, והיכולת לאפשר מקסימום חוויה במקומות שונים. לכן, שימו לב שהדיג'יי שלכם מנוסה דיו להופיע במקום בו בחרתם.

אז כיצד נאתר את הדיג'יי המתאים לנו?

כיום ישנן דרכים רבות להגיע לאיש הנכון, החל מרשתות חברתיות, דרך אתרים ייעודיים ועד למכרים. אבל, קרוב לוודאי שאתם מחפשים את כל "החבילה" בתקליטן/די ג'י לאירוע בת מצווה, אחד שיפעיל ויפיק לכם את אירוע המוסיקה מראשיתו ועד לתומו, מומחה שידאג שבתכם לא תפסיק לדבר על האירוע עוד זמן רב. לכן, קראו על המלצות של לקוחות על אותו דיג'יי ועלו אתו לשיחה קצרה, שבה תוכלו להכירו.

דגשים לבחירת די ג'יי מתאים לבת מצווה:

בסופו של דבר היצע התקליטנים/דיג'יי הוא לא קטן, אבל אנחנו רוצים את הטוב ביותר לאירוע בת המצווה של בתנו. הנה כמה פרמטרים שעליהם לא נתפשר כאשר נבחר דיג'יי לאירוע שלנו:

  • ניסיון כתקליטן באירועים לבני נוער.
  • המלצות וחוות דעת חמות מלקוחות.
  • שירות וליווי מקצועי מהשלב הראשוני ועד השלב הסופי.
  • יכולת להפיק אירוע מקצועי ואיכותי בכל מקום ובכל תנאי.
  • ניסיון רב כדיג'יי בבת מצווה – בין אם באולם אירועים, לופט, בית פרטי או מקומות נוספים.
  • התאמת סגנון מוסיקה שתתאים לכל החוגגים.

חוגגים אירוע בת מצווה עם די ג'יי ליאור אילוק

אחד התקליטנים המוכרים בתחום הוא  דיג'יי ליאור אילוק, תקליטן/דיג'יי לבת מצווה ובעלים של חברת הפקות. לליאור ניסיון רב כדיג'יי, מגיל צעיר הוא תיקלט במועדונים הכי נחשבים כמו האומן 17 בירושלים, הקמפוס ועוד המון אירועים יוקרתיים גדולים וקטנים.

הכישרון הגדול לא נעלם מרשויות הצבא, כשהתגייס לצה"ל לוהק לתפקיד תקליטן בחיל האוויר. כן, מסתבר שליאור זכה להיות הראשון בתפקיד! לאחר שחרורו, הפריצה בתחום האירועים הייתה שאלה של זמן, ליאור "כבש" מועדונים רבים הן בת"א והן באינספור אירועים פרטיים נחשבים. לפני מספר שנים פתח ליאור אילוק חברת הפקות למוסיקה ואירועים.

אחד היתרונות של דיג'יי מצליח, הוא התאמת המוסיקה והפעילות בהתאם למקום שנבחר, בהתחשב באורחים ובהתייחס לרצון של בת המצווה. את זה נהוג לעשות כמובן בפגישה מקדימה, שבה נלמד על אופי המוסיקה שהנערה מבקשת, על פעילויות שונות או בקשות מיוחדות. אחרי הכול, האירוע כולו שלה – ודיג'יי זה מקצוע.